Про нас Історія компанії

EL Style історія народження бренду.

19 лютого 2022 бренду EL Style виповнюється один рік. Так, ми дуже молоді та неймовірно амбітні. Ми – команда, яка знається на капітальному оновленні меблів, житла, простору. Ми не раз проходили цей шлях разом зі своїми клієнтами і сьогодні готові представити вам історію власного перетворення. 

Все почалось у 1998 році, коли засновниця EL Style Олена Лебедєва розпочала своє знайомство з меблевою справою. “Точка” на ринку і торгівля за каталогами допомогли не тільки зрозуміти, що меблева справа може стати справою життя, а й подарували розуміння, контакти, перших клієнтів. 

Саме клієнти і їх запит на меблі “не як у всіх” спонукали Олену Лебедєву рухатись далі.

 У 2002 році вона вже працювала на створення меблів під індивідуальне замовлення. Далі виготовлення корпусних меблів, а згодом і дизайн інтер’єрів та проведення ремонтів під ключ. Квартири, будинки, офіси, затишні кафе і торговельні об’єкти, проєкти різних масштабів і складності тільки додавали жаги до розвитку. Понад 20 років Олена Лебедєва працювала, навчалась, опановувала нові напрямки діяльності. Вона росла разом з підвищенням вимог до замовлень і досягла вершини. Що робити, коли все ніби вже є? Правильно, піднімати планку та виходить на новий рівень – власний бренд.

Сотні корисних контактів, крутих фахівців, вдячних клієнтів це те з чого народився EL Style. А іще з любові, до своєї справи та відданості власним цінностям. Для Олени Лебедєвої дизайн інтер’єрів це творчість, точність, функціональність, а головне розкриття індивідуальності замовника. Вона обожнює деталі і знає, що затишок народжується з найменших дрібниць. 

Тож EL Style це:
— коли квартира перетворюється на затишний дім;
— коли меблі не просто “предмет інтер’єру”, а основа комфорту;
— коли на кухні, в залі, спальні все бездоганно до дрібниць; 
— коли замовлення виконуються чітко в строк; 
— коли матеріали якісні та надійні; 
— коли незалежно від розміру гаманця ви можете собі дозволити оновлення;
— коли команда професіоналів для вас викладається на повну. Завжди. 

EL Style це коли простір вашої мрії стає реальністю. Для нас немає меж і неможливого. Ми молоді, амбітні і нас ніщо не зупинить. 

Нам лише рік, але за нашими плечима величезний досвід, крута команда і крила)) 

Про нас Команда

Ми команда професіоналів, досить молодих що б мислити креативно, і досить досвідчених що б вирішувати складні завдання.
Любов Дерипаско
Її досвід в меблевій сфері просто приголомшує – 19 років, тому вона, як ніхто інший створить для Вас дійсно меблі Вашої мрії.
Олена Вікторівна Лебедєва
Засновниця компанії EL Style. Понад 22 роки вона створює затишок родин, облаштовуючи їх побут. Олена Вікторівна знає про меблі та їх функціональність, ергономічність все та навіть більше.

Про нас Нам довіряють

Наші клієнти своїми палаючими очима і бажанням змінювати – надихають нас на нові грандіозні проєкти, які ми с задоволенням втілюємо у життя.

Про нас Партнери

Наші клієнти своїми палаючими очима і бажанням змінювати – надихають нас на нові грандіозні проєкти, які ми с задоволенням втілюємо у життя.