СПІВПРАЦЯ З ДИЗАЙНЕРАМИ ІНТЕР’ЄРУ

Команда EL Style понад 20 років втілює у життя самі неординарні та креативні ідеї замовників і не рідко до нас приходять дизайнери інтер’єру, щоб ми допомогли створити з ними шедевр, який задовольнить їх та їх замовників. Ми створюємо 100% схожість з візуалізаціями, а по ергономічності та зручності використання обговорюємо з клієнтами та даємо поради, як зробити краще, бо наш досвід протягом стількох років дає про себе знати.
Наша команда просто мліє від творчих та неординарних людей, бо самі такі ж самі, тому активно запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер’єру й архітекторів. Працюємо з нами Ви отримаєте не просто співпрацю – ми станемо однією командою, бо тільки так зможемо створити, те що зробить кожну людину щасливою і дім справжнім місцем відпочинку.

Тому якщо Ви хочете створити якісні, візуально ідентичні зображенню меблі Вам потрібно залишити заявку, або
зателефонувати за номером, вказаному у нас на сайті.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

  1. Персональні знижки
  2. Гнучкі й індивідуальні умови співпраці для дизайнерів/архітекторів
  3. Актуальні матеріали від наших постачальників – каталоги, зразки
  4. Довільні форми оплати (готівка, безготівкові, по карті або через інтернет)
  5. Підбір додаткових матеріалів, обговорення реалізації проєкту
  6. Професійну допомогу в підборі матеріалів та розробка дизайн-макетів меблів (внутрішнє наповнення, розміщення елементів з урахуванням ергономіки користування)
  7. Гарантійне (1 рік та після завантаженням клієнтом меблів речами – додаткове регулювання фурнітури) та післягарантійне обслуговування
Наші контакти

Будівельникам Команда

Ми команда професіоналів, досить молодих що б мислити креативно, і досить досвідчених що б вирішувати складні завдання.

Забудовникам Нам довіряють

Наші клієнти своїми палаючими очима і бажанням змінювати – надихають нас на нові грандіозні проєкти, які ми с задоволенням втілюємо у життя.